JOANNA KILEŃSKA

Pedagog, nauczyciel, terapeuta.

Właścicielka gabinetów, magister edukacji wczesnoszkolnej, dyplomowany nauczyciel i logopeda, egzaminator Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej, absolwentka „Kursu kwalifikacyjnego dla oświatowej kadry kierowniczej z zakresu organizacji i zarządzania oświatą".

Z wykształcenia i pasji - nauczyciel z ponad 28 - letnim doświadczeniem w pracy z dziećmi w szkole podstawowej, twórczyni licznych programów autorskich, realizatorka wielu nowatorskich projektów unijnych, lider ogólnopolskiego projektu "Szkoła Współpracy".

Zawodowo współwłaściciel i dyrektor: Niepublicznego Żłobka, Przedszkola i Niepublicznej Szkoły Podstawowej Art School, dyrektor Przedszkola Radość oraz Niepublicznej Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej „Art-sukces”.

KAMILA SKOWROŃSKA

Pedagog, nauczyciel, terapeuta i logopeda.

Absolwentka studiów podyplomowych z zakresu „Wspomaganie rozwoju i edukacji osób z zaburzeniami ze spektrum autyzmu oraz Zespołem Aspergera”, Podyplomowych Studiów Neurologopedycznych, Podyplomowych studiów w zakresie organizacji i zarządzania oświatą, Podyplomowych Studiów Logopedycznych.Terapeuta ręki, logorytmik, posiada uprawnienia do narzędzi diagnostycznych takich jak KORP (standaryzowane narzędzie do diagnozy wielofunkcyjnej dziecka w wieku od 1 miesiąca do 9 roku życia), M-CHART-R/F (praktyczne zastosowanie w monitorowaniu rozwoju dziecka) i TUW (Stosowanie Testu Uzdolnień Wielorakich w edukacji włączającej). Również nauczyciel i terapeuta w Niepublicznej Szkole Podstawowej Art School.

Aleksandra Piersa

logopeda

Dyplomowany logopeda z doświadczeniem w pracy w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Olsztynie. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi  w różnym wieku„

„Interesuje mnie wczesna interwencja logopedyczna i komunikacja z dziećmi ze spektrum autyzmu. Uwielbiam pracę z dziećmi i szybko nawiązuję z nimi kontakt. Zawsze staram się aby prowadzone przeze mnie zajęcia były efektywne, ale także realizowane w przyjaznej dla dziecka atmosferze. Metody pracy podczas terapii dostosowuję indywidualnie do potrzeb i możliwości dziecka. Cały czas rozwijam się zawodowo, biorąc udział w różnych kursach i szkoleniach. Moja praca, a w szczególności praca z dziećmi oraz ich postępy sprawiają mi ogromną przyjemność.”

Alicja Pelc

logopeda, nauczyciel.

„Pięcioletnie studia z zakresu logopedii ukończyłam na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim. Od zawsze miałam dobry kontakt z dziećmi. Łatwo nawiązuję z nimi relacje i chętnie z nimi przebywam. Stąd też w mojej głowie narodził się pomysł aby swoją przyszłość zawodową związać właśnie z nimi. Mam wiele zainteresowań, które próbuję ze sobą łączyć. Logopedia stała się jednym z nich. Jest nie tylko moją pracą, ale przede wszystkim ogromną pasją. Rękodzieło artystyczne, którym również bardzo się interesuję wykorzystuję do uatrakcyjnienia oraz urozmaicenia moich zajęć z najmłodszymi. Praca z dziećmi sprawia mi wiele radości, a ich zadowolenie i chęć przybycia na kolejne zajęcia motywuje mnie jeszcze bardziej do dalszego działania.” .

zawsze jesteśmy dla ciebie